Євроклуб "Євростар"

18 вересня 2014 року - засідання Євроклубу "День миру"

Щороку у другій половині вересня в день відкриття чергової сесії Генеральної Асамблеї Організації Об’єднаних Націй в усьому

світі традиційно святкують Міжнародний День миру. Цього року цей день випадає на 21 вересня.

Зараз сама ідея миру стає державною політикою. Тільки в мирній державі накопичуються її багатства, розвивається

культура, зберігаються духовні цінності. Тільки в державі, де панує мир, спокій, злагода, зміцнюється економіка, зростає

добробут людей, з молодого покоління формуються справжні громадяни незалежної держави. Адже саме молоде покоління являє собою майбутнє й може забезпечити подальший її розвиток.

Цінність миру може зрозуміти лише та держава яка пережила війну.  Зараз ми як ніколи усвідомлюємо ціну миру.

З маленького миру — в собі самому, в класі, родині, державі — починається й великий та благодатний мир на нашій планеті.

Сьогодні наше знайомство буде з країною багатою на свої традиції, культуру, історію, архітектурними пам’ятками. Ця країна –Батьківщина таких відомих людей, як Леонардо да Вінчі, Лучано Паваротті, Адріано Челентано. Як ви вже здогадалися

мова піде про Італію.

Про Італію нам розповість учениця 11Е класу Фартушна Дарина , яка відвідала цю країну і поділиться своїми враженнями

з нами.

Євроклуб «EvroStar» був заснований у 2009 році. Керівником клубу являється Чайковська Надія Леонідівна.

Наш девіз: «Будуємо Європу в себе вдома!».

Сьогодні молодь стала тією верствою населення, яка відчуває на собі найбільшу відповідальність за наше спільне майбутнє.

У житті все починається з малого, і відчуття себе європейцем – теж. І тому, не лише загальна інформація про наших сусідів, а й безпосередня співпраця, розуміння європейських цінностей є запорукою роботи нашого клубу.

Основною метою євроклубу є сприяння процесам європейської інтеграції України, об’єднання молоді щодо захисту її прав. А також розвитку громадянської активності, організаторських здібностей, активізації творчого потенціалу, налагодження співпраці української молоді та, звичайно ж,  розширення знань про країни Європейського союзу.

Завдання Євроклубу:

• Різнобічне вивчення історії, культури та традицій, а також сучасності як країн ЄС, так і України.

Діяльність клубу сприяє навчанню молоді на принципах справедливості, народовладдя, патріотизму та інтернаціоналізму.

Члени клубу беруть участь у громадській роботі, захищають проекти та презентації.

Євроклубівці ліцею беруть участь у міжнародних та Всеукраїнських конференціях, таких як:

• Міжнародний форум «Слов`янський союз дитячої дипломатії», м. Комсомольськ;
  • Дитяча конференція «Модель ООН», м. Кривий Ріг;
  • «Медіапростір в системі шкільної освіти», м. Комсомольськ;
  • «Всеукраїнський фестиваль дитячої творчості присвячений Дню Землі», м. Кіровоград.

Найактивніші члени євроклубу, разом із керівником, були запрошені в м. Дніпродзержинськ на обласний семінар «Євроклубів області», де кожен ділився досвідом своєї роботи.

У Нікопольській ЗОШ №4 відбулася зустріч двох євро клубів з метою обміну досвідом роботи в цьому напрямку. Після зустрічі учні були запрошені на міжнародний фестиваль «Польща й Україна разом». В рамках фестивалю відбулася прес-конференція з польським оркестром Святого Миколая, учасники якого виконують етнічну польську музику. По закінченню виступу учасники мали змогу задати питання щодо творчості групи.

За традицією, щорічно в ліцеї відзначається День Європи, у вигляді калейдоскопу країн.

Для виконання завдань клубу проводяться такі форми роботи як конференції, лекції, дискусії та дебати, випуск стіннівок, практичні заняття, тренінги та акції.

Хочу винести подяку вчителям, які активно беруть участь і засіданнях євроклубу: А.Г.Гладкому, Шадріній В.М., класним керівникам, які готують класи до Дня Європи, а також адміністрації ліцею – Мартьяновій Н.С., Волковій Н.О. та Бойченко Н.К. за постійну підтримку та фінансову допомогу в нашій роботі.

Ласкаво просимо до Шотландії!

Сьогодні в ліцеї пройшло засідання євроклубу Євростар "Ласкаво просимо до Шотландії!

Засідання підготували та провели учні ліцею з учителями Чайковською Н.Л. та Шадріною В.М.

Учні підготували блискучі доповіді та дуже гарні презентації.

Засідання завжди дуже цікаві

В Апостолівському районному ліцеї-інтернаті працює Євроклуб "Євростар".
Керівник євроклубу: Чайковська Надія Леонідівна.
Наш клуб засновано в 2009 році.
Мета створення євроклубу:
Поглибити знання про країни Європи , які входять до складу Європейського Союзу;
підкреслити приналежність нашої держави до європейської сім`ї народів і безперечність її європейського вибору в майбутньому ;
поважати національні ,духовні , культурні надбання європейських народів.
Всеукраїнський форум учнівської молоді”На шляху до Європейського дому”
Учасники Міжнародного молодіжного форуму “Слов`янський Союз дитячої дипломатії ”
Всеукраїнський фестиваль дитячої творчості ,присвячений Дню Землі.
Регіональна конференція старшокласників “Модель ООН.Україна , Кривий Ріг.
Учасники Других  Всеураїнських молодіжних Ольжичевих читать
“Державу не твориться в будучині , Державу будується нині.”
Євростар був запрошений на восьмий Міжнародний фестиваль
“Слов’янські зустрічі”